Yeni Volvo EX90, güvenliğinizi sizi anlayarak sağlayacak

Bizim için güvenlik, bir pazarlama stratejisi ya da aradan çıkarılacak bir yönetmelik maddesi değil, şirket olarak amaçladığımız her şeyin temelini oluşturuyor.

CEO'muz Jim Rowan'ın, yukarıdan ulaşabileceğiniz konuşmasında da belirttiği gibi, yüz yıldır otomobil güvenliğinde önder olan, yeni standartları belirleyen ve pek çok hayat kurtarmış yeni teknolojiler geliştiren bir şirketiz.

9 Kasım'da tanıtılacak olan tamamen elektrikli yeni öncü SUV otomobilimiz Volvo EX90 ile bu miras devam edecek. EX90'ın standart güvenlik donanımı, daha önceki tüm Volvo otomobillerden daha ileride olacak. Olması gereken de bu çünkü ancak yenilik yaptıkça ilerleyebilir ve iyileştirebiliriz.

Otomobiller çarpışmayana, yüzde yüz karbonsuzlaşmış bir şirket olana kadar yenilik yapmayı sürdüreceğiz. Tüm bu yeniliklerin amacı, şirketimizin mirasına da uygun olarak daha çok hayatı korumaktır. EX90, Volvo Cars için yeni bir dönemin başlangıcı. Güvenlik, kalite ve yeniliklerle ördüğümüz mirasımızı geleceğe taşıyacak model.

Peki yeni Volvo EX90'ın özellikleri neler? Sizin, sevdiklerinizin ve trafikte yolu paylaştığınız herkesin güvenliğini sağlamak için sizi ve çevrenizi anlamak üzere tasarlanmış bir otomobil. Ayrıca bu otomobil, yeni veriler toplayıp güncellemeler aldıkça zamanla daha akıllı ve güvenli hale gelebilir.

En yeni güvenlik teknolojimizi geliştirirken şirketimizin ve başka şirketlerin yıllardır yaptığı güvenlik araştırmalarını temel aldık. Hepimiz hayatımız boyunca en az bir trafik kazası atlatmış ya da bir trafik kazasından etkilenmişizdir.

Kimseyi yargılamıyoruz: Çoğu zaman harika bir sürücü olduğunuzu, dikkatinizin dağılmadığını ve ne zaman ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi biliyoruz. Ancak hepimiz insanız ve bu da duygularla yaşadığımız anlamına geliyor.

Dikkat dağınıklığı ve yorgunluğun hayatın gerçekleri olduğunu, nereye gidersek bizimle birlikte geldiklerini biliyoruz. Her zaman en iyi halinizde olamayacağınızı biliyoruz. Özellikle trafikte, korktuğumuz şeyin başımıza gelmesi için birkaç saniye yeterli.

Bu nedenle, daha iyi bir sürücü olmanıza ve çarpışma riskini en aza indirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Volvo EX90, en yeni anlama teknolojimizi barındıran görünmez bir güvenlik kalkanıyla çevrilmiş durumda. Bu kalkan sayesinde otomobil hem sizi hem de çevrenizde olup bitenleri anlayabiliyor.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(543)744-6782